Spustite s nami lavínu nápadov!
Spustite s nami lavínu
nápadov!

Sme mladý vývojový a dizajnérsky tím pôsobiaci v Trnave. Tvoríme nové riešenia s nadšením a pomáhame svojim klientom dosiahnuť ich ciele a rozvíjať ich značku. Zverte nám svoje nápady a my vytvoríme

internetové stránky, aplikácie alebo programy

presne podľa Vasich predstáv.

juraj
kristian
peter
marek
Juraj | OBCHODNÝ ZÁSTUPCA Ako náš obchodný zástupca je Juraj poverený udržiavaním efektívnej komunikácie s klientmi a partnermi. Keď je unavený z plnenia svojich úloh, preberá v tíme pozíciu fotografa. Vďaka svojim skúsenosťami dokáže zachytiť podstatu každého objektu. Chalani, máme problém!
Kristián | WEB DESIGN/DEVELOPMENT Kristián je kreatívny člen tímu. Prináša nápady, ktoré nám často prácu komplikujú, avšak robia naše produkty jedinečnými. Domnievame sa, že svoju inšpiráciu čerpá z chladeného piva a filmov, na ktoré si vždy dokáže nájsť čas. Toto by som zmenil!
Peter | WEB DESIGN/DEVELOPMENT Spojenie vizuálnej a funkčnej stránky našich projektov má na starosti Peter. Musí čeliť požiadavkám celého tímu a zároveň dbať na prívetivosť užívateľských rozhraní. Jedno známe motto by v jeho podaní znelo: „ Menej farieb je niekedy viac šedej“. Chcelo by to trochu šedej...
Marek | BACK - END DEVELOPER Marek nás denne prekvapuje svojimi programátorskými schopnosťami. Jeho prácu nemôžte vidieť, ale cítite ju na každom kliku. Po práci svoj čas naďalej venuje WEBIOZE, čím posúva tím k novým technológiám a prekonávanie nových prekážok je zase o kúsok ľahšie! Pozrite, čo som spravil!
Juraj | OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Ako náš obchodný zástupca je Juraj poverený udržiavaním efektívnej komunikácie s klientmi a partnermi. Keď je unavený z plnenia svojich úloh, preberá v tíme pozíciu fotografa. Vďaka svojim skúsenosťami dokáže zachytiť podstatu každého objektu.

Chalani, máme problém!
Kristián | WEB DESIGN/DEVELOPMENT

Kristián je kreatívny člen tímu. Prináša nápady, ktoré nám často prácu komplikujú, avšak robia naše produkty jedinečnými. Domnievame sa, že svoju inšpiráciu čerpá z chladeného piva a filmov, na ktoré si vždy dokáže nájsť čas.

Toto by som zmenil!
Peter | WEB DESIGN/DEVELOPMENT

Spojenie vizuálnej a funkčnej stránky našich projektov má na starosti Peter. Musí čeliť požiadavkám celého tímu a zároveň dbať na prívetivosť užívateľských rozhraní. Jedno známe motto by v jeho podaní znelo: „ Menej farieb je niekedy viac šedej“.

Chcelo by to trochu šedej...
Marek | BACK - END DEVELOPER

Marek nás denne prekvapuje svojimi programátorskými schopnosťami. Jeho prácu nemôžte vidieť, ale cítite ju na každom kliku. Po práci svoj čas naďalej venuje WEBIOZE, čím posúva tím k novým technológiám a prekonávanie nových prekážok je zase o kúsok ľahšie!

Pozrite, čo som spravil!